• banner

Partneri

STZ
Peugeot
iFortuna
Seekersport
Rainside
 

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna

Dátum: 12. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Slovenský tenisový zväz (STZ) organizuje sériu špeciálnych turnajov mužov a žien s názvom „Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna“. Jej cieľom je zabezpečiť kvalitný súťažný program, predovšetkým pre hráčov a hráčky, ktorí zvyčajne štartujú na turnajoch ATP, WTA a ITF. Ide v prevažnej miere o reprezentantov a reprezentantky Slovenska v kategóriách dospelých a dorastu.

Čítať ďalej...

Aktuality

« 123456789 »   2/9

Škamlová proti Kadlečkovej

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

V druhom kole turnaja s názvom "de France Cup", priateho podujatia série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, nastúpia proti sebe dve Bystričanky - Chantal Škamlová (na snímke) a Michaela Kadlečková. Nasadená dvojka Škamlová hladko zdolala Lauru Bérešovú 6:3, 6:1 a potvrdila papierové predpoklady. Kadlečková, sedmička pavúka, odohrala vyrovnaný prvý set s Miou Chudejovou, v druhom však už jasne dominovala a zvíťazila 7:6, 6:0.

Čítať ďalej...

Fekete a Karol ďalej

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Miloš Karol a János Fekete postúpili do druhého kola piateho podujatia v rámci série Pegeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Štvrtý nasadený Karol, zeverenec trénerov Ľubomíra Kurhajca a Milana Martinca v NTC, zvíťazil na Radovanom Michalikom 6:4, 6:1. Karol prehrával v úvodnom sete 1:4, no zlepšenou hrou otočil set aj zápas vo svoj prospech.

Čítať ďalej...

Akceptácia do Prešova

Dátum: 19. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Záverečné piate podujatie série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zavíta na budúci týždeň na východné Slovensko. Hrať sa bude na dvorcoch TA Prešov na Štúrovej ulici v termíne od 25. - 28. augusta. Vzhľadom k tomu, že medzinárodné turnaje sa už rozbehli, najlepší slovenskí hráči a hráčky na ňom budú tentoraz chýbať. Avšak aj obsadenie, ktoré bude mať prešovský turnaj, prinesie veľa zaujímavých mien a určite aj krásnych zápasov. Nasadenými jednotkami budú Marek Semjan a Tereza Mihalíková. Chýbať nebude ani víťazka turnaja z Piešťan Chantal Škamlová či semifinalista zo Žiliny Tomáš Líška. Akceptáciu na turnaj si môžete pozrieť tu:       MUŽI     ŽENY

Čítať ďalej...

Poradie PTT po 4 turnajoch

Dátum: 03. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

V nedeľu vyvrcholil finálovými zápasmi už štvrtý turnaj série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Medzi mužmi sa na dvorcoch TK Žilina darilo Lukášovi Kleinovi. Dvadsaťdvaročný hráč NTC zvíťazil vo dvojhre a stal sa aj predčasným víťazom celej série. Ženskú časť ovládla Anna Karolína Schmiedlová, ktorá už má rovnako nedostihnuteľný náskok pred svojimi súperkami.

Čítať ďalej...

Riaditeľ turnaja Anton Blaško hodnotí turnaj

Dátum: 03. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Riaditeľom štvrtého podujatia série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna v Žiline bol Anton Blaško. Po skončení turnaja sme ho požiadali o zhodnotenie štyroch skvelých tenisových dní. Na dvorcoch TK Žilina vládla priateľská atmosféra, všetko bolo výborne pripravené a aj počasie na severe Slovenska tentoraz tenisu naozaj prialo.

Čítať ďalej...

Schmiedlová s druhou trofejou a celkovým prvenstvom z PTT

Dátum: 02. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Anna Karolína Schmiedlová triumfovala vo dvojhre na turnaji v Žiline. Ako prvá nasadená zdolala v nedeľnom finále dvojku podujatia Rebeccu Šramkovú 6:2, 6:3 a v predstihu sa stala celkovou víťazkou päťdielnej série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Pre zverenku Petra Hubera a kondičného trénera Ladislava Olasza je to druhý titul série, ktorá vyvrcholí koncom augusta v Prešove. V júli zvíťazila na Privatbanka Open na antuke Slávie STU Bratislava, na Piešťany Ladies Open bola vo finále. Počas štyroch turnajov nazbierala 50 bodov a pred prenasledovateľkami má nedostižný náskok.

Čítať ďalej...

Klein víťazom turnaja i celej PTT

Dátum: 02. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Klein sa stal víťazom dvojhry na turnaji v Žiline. Ako piaty nasadený zdolal v nedeľnom finále druhého hráča podujatia Filipa Horanského 6:4, 6:3. Pre Kleina je už tretí titul z päťdielnej série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, ktorá vyvrcholí koncom augusta v Prešove.

Čítať ďalej...

Karol s Líškom vyhrali štvorhru v Žiline

Dátum: 02. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Miloš Karol s Tomášom Líškom sa stali víťazmi štvorhry na turnaji v Žiline. Na štvrtom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zdolali v nedeľnom finále duo Lukáš Pokorný, Michal Novanský 6:2, 7:5. V druhom sete viedli Pokorný s Novanským už 5:1 a za stavu 5:4 mali štyri setbaly, no nedokázali ich premeniť na vyrovnávajúci bod a Karol s Líškom dotiahli dokonalý obrat do víťazného konca.

Čítať ďalej...

V debli Škamlová s Čisovskou

Dátum: 02. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Chantal Škamlová s Romanou Čisovskou, druhý nasadený pár na žilinskom turnaji série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, zvíťazili vo finále nad dvojicou Bianca Behúlová, Radka Zelníčková 6:3, 6:4. Pre obe víťazky je to už druhý titul v rámci série, prvý spoločný. Škamlová sa vďaka víťazstvu posunula na vedúcu pozíciu v poradí celej série.

Čítať ďalej...

Finále v nedeľu od 10.00

Dátum: 01. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Štvrté podujatie série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna vyvrcholí v nedeľu finálovými zápasmi dvojhry aj štvorhry. Na dvorcoch TK Žilina sa program začne o 10.00 h súbojom o titul v ženskej štvorhre. Predstaví sa v ňom druhý nasadený pár Chantal Škamlová, Romana Čisovská proti dvojici Bianca Behúlová, Radka Zelníčková. Po nich si vo finále mužského debla zmerajú sily štvorky turnaja Tomáš Líška s Milošom Karolom proti Michalovi Novanskému s Lukášom Pokorným.

Čítať ďalej...

Klein vo štvrtom finále

Dátum: 01. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Klein zvíťazil v semifinále žilinského turnaja nad najvyššie nasadeným Andrejom Martinom 7:6(2), 4:6, 6:3 a postúpil do finále. V ňom sa stretne s Filipom Horanským, pôjde teda o opakovanie minulotýždňového finálového duelu z Piešťan. Dvadsaťdvaročný Klein, zverenec trénera Tomáša Krupu a kondičného trénera Dávida Olasza, sa prebojoval už do svojho štvrtého finále v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Doterajšie tri účasti dokázal pretaviť v zisk dvoch titulov.

Čítať ďalej...

Šramková proti Schmiedlovej

Dátum: 01. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Rebecca Šramková bude súperkou Anny Karolíny Schmiedlovej vo finále štvrtého podujatia v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Druhá nasadená hráčka si v druhom semifinále v Žiline poradila s Eszter Méri 6:1, 1:6, 6:1. Na úvod prvého setu si síce zverenka Michala Mertiňáka stratila podanie, vo zvyšku setu však už nepustila súperku k ničomu a vyhrala ho 6:1.

Čítať ďalej...

Horanský prvým finalistom

Dátum: 01. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Filip Horanský, tretí nasadený na žilinskom podujatí v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, postúpil do finále. V sobotnom prvom semifinále zdolal Tomáša Líšku 6:4, 6:4. V súboji o titul sa zverenec Ladislava Simona stretne v nedeľu s víťazom zápasu Andrej Martin - Lukáš Klein.
      

Čítať ďalej...

Schmiedlová zmietla Škamlovú

Dátum: 01. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Anna Karolína Schmiedlová postúpila suverénne do finále dvojhry na turnaji v Žiline. V sobotnom stretnutí semifinále oplatila Chantal Škamlovej finálovú prehru z Piešťan a zvíťazila hladko 6:0, 6:0. V zápase podala bezchybný výkon a svojou hrou nepustila Škamlovú k úspešnej taktike, ktorá ju zdobila minulý týždeň v Piešťanoch. Zverenka trénera Petra Hubera a kondičného trénera Ladislava Olasza zabojuje v nedeľu o titul proti víťazke zápasu Eszter Méri - Rebecca Šramková.

Čítať ďalej...

Šramková do semifinále

Dátum: 31. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Turnajová dvojka Rebecca Šramková si vo štvrťfinále štvrtého podujatia Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna poradila s Biancou Behúlovou 6:4, 7:6 (5). V boji o postup do finále ju čaká Eszter Méri, ktorá vyradila nasadenú štvorku Terezu Jaruškovú 3:6, 6:2, 6:3.

Čítať ďalej...

« 123456789 »   2/9